Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

21.6.PODĚKOVÁNÍ VŠEM redakceVážení účastníci Ostrava cupu, dovolte nám ještě jednou touto oficiální formou poděkovat za vaši účast na dalším ročníku tohoto tradičního turnaje. Vaší přízně si vážíme a doufáme, že přetrvá i do dalších ročníků!
9.6.DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI OCredakceVážení účastníci Ostrava cupu 2023, děkujeme vám za vaši přízeň a účast na dalším ročníku tradičního ostravského turnaje. Na vašem názoru nám záleží! Každý rok se chceme zlepšovat, proto nás zajímá jak hodnotíte letošní ročník Ostrava cupu. V otázkách níže buďto hodnoťte 1-5 jako ve škole (1 nejlepší, 5 nejhorší), v otevřených otázkách pak máte možnost vyjádřit svůj názor/připomínku vlastními slovy.
8.6.AUTOGRAMIÁDA HRÁČŮ FBCredakceNa finálových halách dojde k autogramiádě hráčů mužů a žen FBC Ostrava 😍 Tito hráči, kteří mají zkušenosti mimo jiné i z reprezentačních akcí, pak také předají medaile vítězům finálových bojů. 🥇🥈🥉
8.6.FLICKRUJEME O 106redakceCenným atributem každé akce (a florbalový Ostrava cup nevyjímaje) je fotografie a video. Fotografie pro Vás fotilo celkem pět fotografů a nafotili tisíce fotek. Nejlepší jsme vybrali a 976 snímku nasadili na Flickr.
8.6.V ROCE 2023 JE DOBOJOVÁNOredakceOstrava Cup je již nyní minulostí. Finálový den nejen že udržel laťku kvalitních zápasů z předchozích dní, ale ještě ji o několik centimetrů navýšil. Stejně tak z ochozů zněly ještě o něco hlasitější chorály a skandování, než ze dní předešlých. Ještě aby ne, právě dnes se totiž mělo rozhodnout o medailových pozicích! Takto to vypadalo na našich halách:
8.6.DEJME SI OPÁČKO – LETOŠNÍ VÍTĚZOVÉredakceDalší ročník Ostrava cupu je za námi a takhle to letos dopadlo ⤴️ Který výsledek vás nejvíce překvapil? Co jste naopak čekali? A jak jste si to u nás užili? 🤪
5.6.OSTRAVA CUP DEN 2.redakceDruhý den, stejně jako ten první, nabídl mnoho skvělých florbalových klání. Zatímco dopoledne se především dohrávaly zápasy základních skupin, odpoledne již odstartovaly zápasy play off. Elévci a přípravka pak celou sobotu věnovali základním skupinám. Počasí bylo opět perfektní a
3.6.OSTRAVA CUP DEN 1.redakcePrvní den Ostrava cupu je již minulostí a proto se pojďme společně podívat, jak to na všech halách vlastně probíhalo.
3.6.UŽ TO TAM PRO VÁS SYPEMEredakceFotogalerie Ostrava Cupu 2023 na Flickru. Postupně doplňujeme fotogalerii letošního ročníku. Fotografové během včerejšího dne obešli všechny hrací haly a pořídili spoustu fotografií. Jejich výběr sledujte na flickrovém profilu.
2.6.KOLA OSTRAVA CUPU SE ROZTÁČEJÍredakceA je to tady, vážení florbaloví fanoušci a příznivci Ostrava Cupu 2023. Kola osudu se roztáčejí a utkání ukážou, kdo je připravený a komu přeje štěstí (a za výkony je pořádný kus práce). Předpověď počasí říká, že bude krásně, sucho a nebudou taková horka jako ve středu a ve čtvrtek. Užijme si 23. ročník turnaje.
30.5.INDIVIDUÁLNÍ NÁRAMKYredakceInformace k předávání individuálních náramků. Pro účastníky třídenního turnaje se náramky vyzvedávají na výdejních místech - ČPP Aréna nebo na hlavním nádraží v Ostravě.
17.5.Informace k turnajovým náramkůmredakceVážení účastníci Ostrava cupu 2023, za účelem zjednodušení a urychlení přebírání turnajových náramků jsme si pro vás letos připravili NOVINKU! Pomocí předem vystavené a zaplacené faktury za registrační poplatky, vám mohou být náramky předány přímo na místě vašeho prvního zápasu dle rozpisu, který se objeví v následujících dnech.
16.5.Dnes proběhl LOSredakceDnes v odpoledních hodinách proběhl přes ČPP Arénu los, který nám pomohl rozřadit týmy do skupin. Skupiny převedeme na tabulky a ty doplníme rozpisem jednotlivých utkání. Začínáme v pátek 2. 6. od rána.
12.5.PLATBA STARTOVNÉHOredakceDnes je poslední den pro zaplacení STARTOVNÉHO k účasti v Ostrava Cupu. Bohudík je dnešní rychlost bankovních převodů téměř okamžitá a i zapomětlivci či adrenalínoví platiči to stihnou. Těšme je již na los turnaje, který proběhne počátkem příštího týdne. Na viděnou.
10.5.3?pro - Bronislav PlíhalredakceV pátém díle rozhovorů s florbalovými osobnostmi Ostrava Cupu jsme vyzpovídali trenérskou ikonu chlapecké sekce pořádajícího klubu Broňu Plíhala, osobnost, která k turnaji neodmyslitelně patří.
5.5.LASTMINUTE PŘIHLÁŠENÍ 12. 5.redakceVážení florbaloví příznivci a fanoušci Ostrava Cupu, oficiálně uvádíme, že opravdu poslední termín pro přihlášení do turnaje je 12. 5. 2023. K tomuto termínu jsme přistoupili z důvodu nesrovnalosti na webových stánkách, kde v sekci Propozice bylo uvedeno datum 3. 5. 23.
26.4.Ostravský zpravodaj číslo 4redakceVážení přátelé, na světě je zpravodaj číslo 4 na měsíc duben, ve kterém si dovolíme připomenout zásadní body aprílového vydání.
25.4.PŘEDSTAVUJEME VÁM TURNAJOVÉ TRIČKOredakceLetošní turnajové tričko je na světě 😍 Co na něj říkáte?
26.3.Staň se členem JOC teamuredakceOstrava Cup je bezesporu velký turnaj, který ke svému životu potřebuje velký počet zapálených lidí do florbalu, ochotných přispět k hladkému průběhu turnaje. Do organizačního týmu JOC hledáme POŘADATELE, ZDRAVOTNÍKY A ROZHODČÍ.
26.3.3?pro - Adam KiovskýredakceVe čtvrtém pokračování rozhovorů s florbalovými osobnostmi Ostrava Cupu jsme tentokrát položili tři otázky hlavnímu rozhodčímu turnaje Adamu Kiovskému, který turnaj vnímá jako rozhodčí jinak.
22.3.OSTRAVSKÝ ZPRAVODAJ číslo 3.redakceVážení turnajoví přátelé, čtete pravidelný zpravodaj tentokrát za měsíc březen. Minule jsme slíbili 3 VÝZVY. V článku níže vysvětlíme a popíšeme soutěže, do kterých se můžete zapojit.
6.3.3?pro - Denisa KotzurováRedakceVe třetím díle rozhovorů s florbalovými osobnostmi Ostrava Cupu jsme položili tři otázky hráčce Extraligy Denise Kotzurové, která musela hodně zavzpomínat.
2.3.Ostravský zpravodaj č. 2redakceVážení přátelé, přinášíme Vám zpravodaj za uplynulý měsíc únor. Následující březen představí tři VÝZVY spojené s průběhem turnaje. Všimněte si spojitosti s číslem 3. Měsíc březen je třetí, ročník 23, rok 2023, tři VÝZVY, 3? v minirozhovorech, hraje se o tři medailová místa.
8.2.3?pro - Lukáš HerblichredakcePřinášíme druhý díl rozhovorů s florbalovými osobnostmi, které se zúčastnily turnaje Ostrava Cup. Tentokrát jsme oslovili hráče Superligy Lukáše Herblicha, který se s námi podělil o své vzpomínky.
2.2.Ostravský zpravodaj č. 1redakceVážení přátelé, čtyři měsíce zbývají do zahájení 23. ročníku tradičního mezinárodního turnaje Ostrava Cup. Nabízíme Vám možnost oslavit svátek Dne dětí florbalem společně se svým týmem
24.1.Minisérie 3?pro - Lubomír ŠimonredakceDnešním dnem otevíráme minisérii rozhovorů s florbalovými osobnostmi, které se zúčastnily turnaje Ostrava Cup jako hráči, rozhodčí, pořadatelé atd. Každé osobnosti jsme položili 3 otázky a obdrželi 3 odpovědi, které stojí za přečtení.
18.1.Přihlášky do turnaje pro rok 2023redakceZaregistrujte se do 23 ročníku včas a využijte slevy na startovném při zaplacení do 2. 4. 2023. Formulář pro přihlášení týmu naleznete na odkaze níže.
17.1.Fotogalerie Ostrava Cup 2022redakceNení nic lepšího než si připomenout průběh minulého ročníku pomocí fotografií. Podívejte se do fotogalerie na Flickru.
16.1.Termín turnaje Ostrava Cup pro rok 2023redakceNejvětší florbalový turnaj na severní Moravě s více než 20 letou tradicí je i v roce 2023 ve svém původním termínu. Junior Ostrava Cup je způsob, jak se svými svěřenci oslavit florbalově jejich den dětí.
23.7.Dnes proběhl losredakceDnes v pravé poledne proběhlo rozlosování turnaje Junior Ostrava Cup 2021. Všechny týmy tak již znají rozlosování skupin a své soupeře.
 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Starší žáci - skupina A
04.06.2022 - Tabulka skupiny A v kategorii starších žáků nesedí s konečným pořadím. Po minitabulce je pořadí následovné: 1. Kadra U15 2. FBC modří 3. Olymp Florbal 4. Florbal Hodonín 5. FBC šedí
Aktualizace rozpisu!
30.05.2022 - Bylo provedena aktualizace rozpisu pro kategorie Přípravka a Elévové
Soupisky
27.05.2022 - Zadávání soupisek je zprovozněno. Prosíme všechny týmy, aby nezapomněli své soupisky vyplnit před začátkem turnaje ZDE
Aktualizace rozpisu
25.05.2022 - Z důvodu několika skutečností byl upraven rozpis pro letošní ročník OC
Změny v rozlosování
23.05.2022 - Z důvodů odhlášení některých týmů došlo ke změně losu v kategoriích DOROSTENCI a MLADŠÍ ŽÁCI. V obou kategoriích tak nakonec máme 4 skupiny po 4 týmech. Změny v losu: DOROSTENCI - Sokol Rudná skupina D --> skupina C STARŠÍ ŽÁCI - Snipers Bratislava skupina D --> odhlášeno
 
 
 
Fotografie